Leccino v Istrii a setrvačník kolem Zadaru je připraven ke sběru

Leccino v Istrii a setrvačník kolem Zadaru je připraven ke sběru

Optimální technologická vyspělost ukázala další dvě odrůdy oliv ve dvou rostoucích oblastech.

V oblasti západního pobřeží Istrie (jižní část, Vodnan) je odrůda Leccino připravena ke sběru, zatímco v oblasti Zadar je to setrvačník. Tyto odrůdy nashromáždily největší množství oleje v letošním roce a v souladu s podmínkami tohoto roku.

Severní část Lecčína bude možné vyzvednout za sedm dní. Doporučení pro tuto odrůdu je způsobeno povětrnostními podmínkami (častými deštivými obdobími) při sklizni, kdy počasí umožňuje a používá každý okamžik.

Bloody a Lastovka stále čekají na sběr
Optimální technologickou vyspělost dosud nedosáhly pozdní odrůdy kervel a lastovička.

Olivové stromy pro ně musí sledovat dva hlavní parametr výnos a kvalitu plodů, které se rozhodnou, kdy je optimální termín sklizně, a to másla v sušině a hmotnost plodů оливы.

Zatímco hodnota oleje v suché látce roste, je to znamení, že olivový olej tvoří olej v rostlinné buňce a harmonizuje ho (v příchutích a příchutích). Opakováním hodnoty oleje v suché hmotě mezi dvěma po sobě jdoucími měřeními je to známka ukončení tvorby oleje v olivovém oleji a okamžité optimální sklizně.

Výsledky analýzy Nir olivového ovoce 9 olivových hájů v období 20. od září do 8. Listopad 2021. dokument můžete zobrazit pod textem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *